Niet heel lang geleden zijn onze prachtige Ranunculus gebruikt voor een fotoshoot bij Huize Frankendael in Amsterdam. Naar het idee en de productie van Katya Hutter. En deze foto’s worden steeds vaker gebruikt voor geweldige publicaties.

Eerst verscheen er al een artikel van Amber & Muse en nu is er opnieuw een prachtig artikel verschenen. Dit keer op de website van Thursd. Klik hier om bij het artikel (in het Engels) te komen.

Naast tekst en uitleg komen er ook wat mooie foto’s langs en bovendien is er een filmpje te zien waar onze Ranunculus fantastisch in naar voren komen.

Hieronder ook alvast een kleine impressie:

 

  

  

Kijk op onze productpagina's voor alle informatie over onze Pioenen, Ranunculussnijbloemen en potplanten.

Neem voor meer informatie over onze producten contact op met:

-

Photography: Erdinc Catras, Olive Wedding, @olive.wedding
Videography: Eori Wakakuwa, @eoriwakakuwa
Idea, Production, Floral Design: Katya Hutter, @katyahutterfloraldesign
Planning & Styling: Emilva Tervoort, Santé Weddings, @sante_weddings
Location: Huize Frankendael Amsterdam, @huize_frankendael
Models: Rebecca & Davio, @rebeccavogler
Make-up and Hair: Elen Cherednikova, @olenatvorcha, Uliana Matkovska, @makeup_ulianamatkovska
Dresses: Atelier Edwin Oudshoorn Bridal, @atelieredwinoudshoornbridal
Suit: New Tailor Amsterdam, @newtailor
Stationery & Ribbons: Pen to Paper, @pentopaper.nl
Cake: Florentine Cakes, @florentinecakes
Flowers: Monarch Flowers, @monarchflowers, Green Works, @green_works_international
Assistants: Photographer: Feyza Nur Korkmaz, Floral Designer: Katrin Sircu, Celi Carreras, Nata Bisschop, Wedding Planner: Quynh Pham